Foci EB a Fat Mo’s-ban!


Foci EB a Fat Mo’s-ban!

30 év után újra világversenyen a magyar válogatott! 1972 után pedig újra Európa-Bajnokságon! Természetesen a Fat Mo’s vendégei sem maradhatnak le semmiről! Ahogyan a BL és az EL mérkőzések alkalmával megszokottá vált, a kivetítőkön és az asztalok felett elhelyezett készülékeken nyomon követhetik az EB minden pillanatát!

A teraszon és az étteremben természetesen pazar étel és italkínálattal várjuk a szenvedélyesen szurkoló kedves közönséget, a Fat Mo’s Band pedig forró nyári slágerekkel biztosítja esténként a zenei hátteret, hogy az élmény utánozhatatlan, szenvedélyes, és megismételhetetlen legyen!

Fat Mos Band_Fat

Az Eb menü (BBQ oldalas, snidlinges tejfölös sült burgonyával és házi sörrel 2990.-) csak a mérkőzések alatt lesz elérhető, érdemes időben asztalt foglalni, és akár több napra, vagy akár egy hónapra előre biztosítani a törzshelyet a képzeletbeli lelátón!

BBQkicsi OLDALAS SNIDLINGES TEJFÖLÖS SÜLT BURGONYÁVAL

Mindenkit szeretettel várunk!

 

Az Európa Bajnokság menetrendje:

eblogo

A-CSOPORT

Június 10.

21.00

Franciaország–Románia

Saint-Denis, Stade de France

Június 11.

15.00

Albánia–Svájc

Lens, Stade Bollaert-Delelis

Június 15.

18.00

Románia–Svájc

Párizs, Parc des Princes

Június 15.

21.00

Franciaország–Albánia

Marseille, Stade Vélodrome

Június 19.

21.00

Románia–Albánia

Lyon, Stade des Lumières

Június 19.

21.00

Svájc–Franciaország

Lille, Stade Pierre-Mauroy

B-CSOPORT

Június 11.

18.00

Wales–Szlovákia

Bordeaux, Matmut Atlantique

Június 11.

21.00

Anglia–Oroszország

Marseille, Stade Vélodrome

Június 15.

15.00

Oroszország–Szlovákia

Lille, Stade Pierre-Mauroy

Június 16.

15.00

Anglia–Wales

Lens, Stade Bollaert-Delelis

Június 20.

21.00

Oroszország–Wales

Toulouse, Városi Stadion

Június 20.

21.00

Szlovákia–Anglia

Saint-Étienne, Stade Geoffroy-Guichard

C-CSOPORT

Június 12.

18.00

Lengyelország–Észak-Írország

Nizza, Allianz Riviera

Június 12.

21.00

Németország–Ukrajna

Lille, Stade Pierre-Mauroy

Június 16.

18.00

Ukrajna–Észak-Írország

Lyon, Stade des Lumières

Június 16.

21.00

Németország–Lengyelország

Saint-Denis, Stade de France

Június 21.

18.00

Ukrajna–Lengyelország

Marseille, Stade Vélodrome

Június 21.

18.00

Észak-Írország–Németország

Párizs, Parc des Princes

D-CSOPORT

Június 12.

15.00

Törökország–Horvátország

Párizs, Parc des Princes

Június 13.

15.00

Spanyolország–Csehország

Toulouse, Városi Stadion

Június 17.

18.00

Csehország–Horvátország

Saint-Étienne, Stade Geoffroy-Guichard

Június 17.

21.00

Spanyolország–Törökország

Nizza, Allianz Riviera

Június 21.

21.00

Csehország–Törökország

Lens, Stade Bollaert-Delelis

Június 21.

21.00

Horvátország–Spanyolország

Bordeaux, Matmut Atlantique

E-CSOPORT

Június 13.

18.00

Írország–Svédország

Saint-Denis, Stade de France

Június 13.

21.00

Belgium–Olaszország

Lyon, Stade des Lumières

Június 17.

15.00

Olaszország–Svédország

Toulouse, Városi Stadion

Június 18.

15.00

Belgium–Írország

Bordeaux, Matmut Atlantique

Június 22.

21.00

Olaszország–Írország

Lille, Stade Pierre-Mauroy

Június 22.

21.00

Svédország–Belgium

Nizza, Allianz Riviera

F-CSOPORT

Június 14.

18.00

Ausztria–MAGYARORSZÁG

Bordeaux, Matmut Atlantique

Június 14.

21.00

Portugália–Izland

Saint-Étienne, Stade Geoffroy-Guichard

Június 18.

18.00

Izland–MAGYARORSZÁG

Marseille, Stade Vélodrome

Június 18.

21.00

Portugália–Ausztria

Párizs, Parc des Princes

Június 22.

18.00

Izland–Ausztria

Saint-Denis, Stade de France

Június 22.

18.00

MAGYARORSZÁG–Portugália

Lyon, Stade des Lumières

NYOLCADDÖNTŐ

Június 25.

15.00

A2–C2

Saint-Étienne, Stade Geoffroy-Guichard

Június 25.

18.00

B1–A/C/D3

Párizs, Parc des Princes

Június 25.

21.00

D1–B/E/F3

Lens, Stade Bollaert-Delelis

Június 26.

15.00

A1–C/D/E3

Lyon, Stade des Lumières

Június 26.

18.00

C1–A/B/F/3

Lille, Stade Pierre-Mauroy

Június 26.

21.00

F1–E2

Toulouse, Városi Stadion

Június 27.

18.00

E1–D2

Saint-Denis, Stade de France

Június 27.

21.00

B2–F2

Nizza, Allianz Riviera

NEGYEDDÖNTŐ

Június 30.

21.00

A2/C2–D1/BEF3

Marseille, Stade Vélodrome

Július 1.

21.00

B1/ACD3–F1/E2

Lille, Stade Pierre-Mauroy

Július 2.

21.00

C1/ABF3–E1/D2

Bordeaux, Matmut Atlantique

Július 3.

21.00

A1/CDE3–B2/F2

Saint-Denis, Stade de France

ELŐDÖNTŐ

Július 6.

21.00

  1. negyeddöntő győztese–
    2. negyeddöntő győztese

Lyon, Stade des Lumières

Július 7.

21.00

  1. negyeddöntő győztese–
    4. negyeddöntő győztese

Marseille, Stade Vélodrome

DÖNTŐ

Július 10.

21.00

  1. elődöntő győztese–
    2. elődöntő győztese

Saint-Denis, Stade de France

 

 

 

 

 

 

+ There are no comments

Add yours